Hakkımızda

Home Hakkımızda

Neden Rozet?

Türkiye’de rozet yaptırmak istenildiğinde min. 25 gün, yurt dışında min. 35 gün süren üretim süreleri ve kalıp masraflarına bağlı olarak yüksek fiyatlar ve az adetli üretim sıkıntısı yüzünden metal rozete rakip olarak akrilik rozeti geliştirdik. Yüksek ve dayanıklı baskılar, standart rozet iğneleriyle adet farketmeksizin metal rozet ihtiyacınıza en iyi çözüm akrilik rozet olacaktır. Bu yüzden iyi bir çözüm ortağıyız.

Çözüm üretiyoruz: Rahat ettiriyoruz

17 yıldır çeşitli sektörlerde faaliyet gösteriyoruz. Hali hazırda bir grup şirketi olarak çamaşırhane ve kuru temizleme makineleri distribütörlüğü yapıyor ve kuru temizleme dükkanları açıyoruz (www.agnaglobal.com) , kendimize ait tırlarla uluslararası taşımacılık ve lojistik hizmetleri sağlıyoruz (www.mondetrans.com.tr) , sıfırdan anahtar teslime fabrikalar kuruyor ve satın alma süreçlerini yürütüyoruz (www.mysupplier.com.tr) , tüylü dostlarımız için tasma ucuna takılan isimlikler üretiyoruz (www.tagsforever.com) , dijital ajanslara destek sağlıyor ve firmasını geliştirmek isteyen firmalar için dijital ajans hizmetleri sunuyoruz (www.zebrazzi.com) , hayatın bir çok alanında farkında olmadan sizinle bir şekilde alışverişte bulunuyoruz.

Nasıl Başladık?

Kendi şirketimiz için rozet üretmek için piyasada firma ararken bir şey farkettik. Az adetli üretim yapılmaması, fiyatların yüksek olması çok basit bir rozetin yapımını bile engellediğinin farkına vardık. Bu yüzden uzun bir AR-GE süreci ve yatırımlardan sonra 1 günde isterse 1 tane bile hazırlanabilecek ekonomik ve tekrar tekrar satın almak isteyeceğiniz bir ürün ürettik.

HAKKIMIZDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN